Rezervasyonunuzu yönetin

Midilli ekonomik araç kiralama

Midilli ekonomik araç kiralama

Çevrimiçi rezervasyon yapın, paradan ve zamandan tasarruf edin!

Çevrimiçi rezervasyon yapın, paradan ve zamandan tasarruf edin!

Her zaman iptal etmek ücretsiz!

Her zaman iptal etmek ücretsiz!

Bütçeye Lesvos sürün

Bütçeye Lesvos sürün

şartlar ve koşullar Midilli araç kiralama

Bu şartlar ve koşullar, internet sitemizin kayıt ve şartları, gizlilik politikası ve güvenlik politikası ile birlikte sizinle kiralanan kiracı arasındaki anlaşmamızı, araç kiralama talebinde bulunduğumuz hizmetler için oluşturmaktadır. Birlikte, bunlara şartlar denir. Bu şartlar, hizmetlerimizin diğer tüm şart ve koşulların kaldırılmasına ilişkin tüm sözleşmelere uygulanacaktır. "Lesvos rentals" tarafından yürütülecek herhangi bir davranış, diğer şartları kabul etmez. Herhangi bir sözleşme üzerindeki hizmetlerin veya imzanın kabul edilmesi, bu şartları kabul ettiğinize dair kesin kanıt sayılır. Size doğrudan ya da aracı olarak bir araç sağlanacaktır. Hareket ettiğimiz kapasite, araç kiralama şirketiyle olan ilişkimize bağlı. Bu koşullar, sizin veya kiracımızın bu web sitesinde veya üzerinden yapacakları herhangi bir rezervasyon için geçerlidir; bu nedenle, içeriğinin farkında olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Hem şartlarımız hem de koşullarımız ve yerel sağlayıcılarımızın şartları ve koşulları bazı istisnalar ve sorumluluk sınırlamaları içermektedir. Bu web sitesinde yapılan rezervasyonunuz, kiracı olduğumuz, şartlarımızı kabul ediyorsanız şarttır. Kiracı, sizden herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, rezervasyon işlemlerinizi başlatmamanız gerekir. Bu web sitesi üzerinden araç rezervasyonu yapmak istediğinizi teyit ederek kiracı olarak, ilgili şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtin. Kiralayanın tam olarak anlamadığınız herhangi bir parçası varsa veya araç kiralama veya başka bir ürün hakkında bir sorunuz varsa lütfen +302251037337 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin. Kiralama belgesi, kiralık arabayı alırken bize verilmelidir. Bir fiş sunulmazsa, kiralamalar reddedilebilir. Sürüş, alkol / uyuşturucu etkisi altında yasaklanmış, kasıtlı bir hasara neden olabilir, yolda araba kullanmak veya dikkatli bir şekilde dikkatli ve özenle sürüş yapmak yasaktır. Siz kiracı olarak, bu tür talepler konusunda tam sorumluluk kabul edersiniz. Bu liste ayrıntılı değil.

Fiyata dahil edilen / hariç tutulan nedir?

• Üçüncü taraf sigortası.

•Kasko.

• Ferdi kaza sigortası

• Sınırsız Klm

• 17% V.A.T.

• Havaalanı, Liman veya Otel'de ücretsiz teslimat.

• 24 saat yol hizmeti.

 CDW

Çarpışma Hasar Feragatı (CDW), kiracının mağdurun, mağdurun kasıtlı olarak içeceğin veya uyuşturucu etkisi altına girmesine neden olmaması veya aracı yasak veya ihmalkar bir şekilde kullanmasına izin vermediği sürece, kiracının sorumluluğunu hasarın toplam maliyetinden aşan bir miktara indirir. ana yollardan uzaklaşmak veya diğer taraflara iş yapmak. CDW, aracın veya parçalarının ve aksesuarlarının hasar görme sorumluluğunu kapsar. Ön camlar, lastik, araç altı, yedek kilitler, yedek anahtarlar ve çekme ücretleri sigorta kapsamında değildir.

TW

Hırsızlık Feragatı (TW), hırsızlıktan kaynaklanan hırsızlık veya hasar durumunda aracınızın kiralayıcının sorumluluğunu azaltmakta veya aracın çalınmasını mümkün olan yerlerde aşırı miktarda denemektedir. Aracın çalınması ile ilgili ihmal, aracın maliyeti için tam ücret gerektiren Ekonomi araç kiralama yol açabilir. Ferdi Kaza Sigortası Bu sigorta, tatil sigortanız tarafından karşılanmaktadır.

Yerel Mevduat ve Petrol

"Lesvos rentals", benzin, sorumluluk üstü ve kiralama süresince yapılan diğer masrafları karşılamak için kiranın başlangıcında bir depozit istemektedir. Çoğu durumda geçerli bir büyük kredi kartı gerekecektir (Rezervasyon Merkezi ile kontrol edin) ve yolculuk şoförünün adında olması gerekir. Aracın ve ekstraların kiralanan ve yakıt politikasına uygun olarak iade edilmesi koşuluyla, bu depozito, araç iade edilirken iade edilecektir.

Minimum / Maksimum Yaş Sınırları Asgari işe alma yaşı 21 yıldır.Ek sürücüler

İlave sürücüler için yerel olarak ücretli olabilir ("Lesvos rentals" fişi üzerinde belirtilmedikçe). Lütfen Rezervasyon Merkezimize başvurun.

Kiralama Süresi / Günlük

Oran Hesaplama Kiralama süreleri 24 saat esasına göre hesaplanır. Aracın tahsisinden sonra, kiralama süresinin uzatılması ve geç geri dönüşler yerel günlük tarifede yerel olarak tedarik edilecek (daha yüksek olabilir).

Çocuk Koltukları ve Özel İstekler

Çocuk koltukları, çatı rafları ve ilave parçalar talep üzerine temin edilebilir; ancak bunlar garanti edilemez. Bu öğeler için talepler rezervasyon anında yapılmalıdır.

Eslimat ve Toplama Ücretleri

Teslimat ve koleksiyon ücretsizdir. Tam adres bilgileri ve teslimat zamanı, rezervasyon anında verilmelidir.

Lesvos Adası dışından sürüş yüksek sesle değil.

Belgeleme

Voucher'iniz, normalde, rezervasyon talebinizi bize aldıktan sonra 48 saat içinde gönderilecektir; ancak, tam varış bilgileri önerilmişse; yani uçuş numarası ve geliş saati veya bir yerel adres ve telefon numarası. Bazı "talep" araçlarının onaylanması daha uzun sürebilir ve bu durumda, kiracı size bilgi vereceğiz.

Sürücü ehliyeti

Sürücüler, en az 1 yıl tutulan tam geçerli bir Ehliyet vermelidir. Aracı kullanan herkes, yerel makamlar tarafından incelenmek üzere ehliyetlerine herzaman sahip olmalıdır. Sürücü ehliyetsizliği veya açıklanmamış onaylar nedeniyle reddedilen kira bedelleri için geri ödeme yapılmayacak. Uluslararası Sürücü Belgesi / İzin belgesinin düzenli bir sürücü belgesi şartının yerine geçmediğini lütfen unutmayın. Uluslararası bir lisans / izin kullanılıyorsa, aracı kiralamak için ana sürücünün adına ait tam bir ehliyet zorunludur.

Araç Kapasitesi ve Araç Tipi

Tüm araçlar maksimum sayıda yolcu için sigortalıdır. "Lesvos kiralama" aracı, tüm yolcular ve bagajlar için uygun olmayan araç için sorumluluk kabul etmez. Kılavuz olarak, mevcut araba gruplarının yaklaşık yolcusu için lütfen "Midilli kiralama" web sitesine bakın.

Fişinde gösterilen araba sadece rehberlik amaçlıdır ve alternatif benzer model veya yükseltilmiş araçların yerini alabilir.

Otomobilin Sağlanması

"Lesvos rentals", uygun olmayan koşullar taşıyan veya uygunluk gerekliliklerini karşılamayan herhangi bir şahsa, araç vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

Mekanik Güçlükler / Kazalar

Arıza veya mekanik zorluklar söz konusu olduğunda, kiracı olarak derhal "Midilli kiralaması" çağrısı yapmalısınız. Onarımlar veya arabaları değiştirme yetkisi vereceğiz. Kiracı olarak bir kaza yaparsanız, yerel polis ve "Midilli kiralamaları" na mutlaka başvurmanız gerekir. Tamamlanması istenen ilgili tüm belgelerin kopyalarını saklayın

Biz burdayız:

- Midilli, P. Kountouriotou 87, 81100

+302251037337, +306947046464

- Mytilini Airport

+3069830092727

- Molyvos, Goutou 1, 81108

+302253072145, +306947046463

Lesvos rent a car Mytilini
Lesvos rent a car Mytilini
Lesvos rent a car Mytilini
Lesvos rent a car Mytilini
Lesvos rent a car Mytilini
Lesvos rent a car Mytilini

Lesvos rentals kaliteli hizmetler

24/7 Müşteri servisi

+302251037337 +306947046465

Çekme - Bırakma

Aracınızı Lesvos adasının büyük bölümünde ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

çevrimiçi rezervasyonlar

Aracınızı çevrimiçi olarak ayırın ve kaydedin. İptal ücreti yok!

Güvende

Paypal ile kredi kartı bilgileriniz güvende.